Fiat VICTORIA LUBIN Fiat VICTORIA LUBIN
   
Dostawcze  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


BLUE&ME


Blue&Me™. Prostszy i bezpieczniejszy sposób komunikacji.
System, który powstał przy współpracy Fiata Auto i Microsoft, Blue&Me™ zmieni twój sposób komunikacji i czas spędzony w samochodzie.

System Blue&Me™ umożliwia telefonowanie i odsłuchiwanie wiadomości SMS, bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. Możesz tego dokonać korzystając z przycisków umieszczonych na kierownicy samochodu lub za pomocą odpowiednich komend głosowych. Możesz również przeglądać kontakty w swoim telefonie czy słuchać zapisanych w nim plików MP3. Blue&Me™ współpracuje z większością telefonów komórkowych za pomocą technologii Bluetooth®.
System głośnomówiący
System głośnomówiący Blue&Me™ został zaprojektowany na bazie ekskluzywnej uniwersalnej technologii rozpoznawania głosowego: niezależnie od tego kto mówi, system nie wymaga uczenia się głosu mówiącego.

Wystarczy zarejestrować telefon komórkowy Bluetooth®, operację wykonujesz tylko raz, po pobraniu danych z twojego telefonu komórkowego będziesz miał możliwość odbierania rozmów telefonicznych: sterowanie systemem może odbywać się bez odrywania rąk z kierownicy i wzroku od drogi.
Można zarejestrować do 5 telefonów komórkowych: w przypadku obecności większej ilości telefonów komórkowych Blue&Me™ połączy się z ostatnio używanym telefonem komórkowym.
 
Będziesz miał możliwość zatelefonowania wymieniając kolejne cyfry na głos lub prościej wymieniając imię osoby, z którą chcesz się skontaktować, jeśli jest ona zapisana w twoich kontaktach. Do wyboru będziesz miał możliwość wykorzystania poleceń głosowych lub alternatywnego sterowania z kierownicy szukając odpowiedniej pozycji na ekranie wyświetlacza deski rozdzielczej.
 
SMS Leader
Jeśli dostaniesz SMS, będziesz miał wybór, aby system przeczytał go dla Ciebie na głos, odpowiednio interpretując również "emotikony/uśmieszki" Po prostu wygodnie i bezpiecznie.
Rozrywka
 
System Blue&Me™ pozwala na odtwarzanie w samochodzie twoich ulubionych przebojów, w formie cyfrowej MP3/WMA/WAV.

Wystarczy wetknąć nośnik danych do portu USB znajdującego się w schowku. Czy to będzie USB memory-stick, odtwarzacz MP3, Ipod czy nowoczesny telefon komórkowy; jedynym potrzebnym elementem jest wejście USB.
Łącząc urządzenie z wejściem USB na wyświetlaczu radia pojawi się natychmiast napis "MEDIA PLAYER" celem wskazania źródła muzycznego, którego właśnie słuchamy.

Za pomocą sterowania głosowego lub sterowania ręcznego z kierownicy, będziesz miał możliwość wysłuchania wybranego utworu muzycznego, wybierając kolejne utwory, których nazwa będzie pokazywana na wyświetlaczu deski rozdzielczej.
 Blue&Me™ Nav
Blue&Me™ Nav to prosty i intuicyjny system nawigacji piktogramowej, który dzięki użyciu satelitarnego systemu GPS oraz specjalnie opracowanych map, prowadzi Ciebie zawsze do celu. Także w Polsce.

Blue&Me™ Nav jest rozwinięciem systemu Blue&Me. Dzięki Blue&Me™ Nav możesz używać swój telefon komórkowy z technologią Bluetooth w samochodzie. Możesz dzwonić i odsłuchiwać przychodzące wiadomości SMS, możesz też słuchać swojej ulubionej muzyki zapisanej w pamięci USB, przenośnym dysku twardym ze złączem USB, a nawet w niektórych odtwarzaczach plików mp3. I wszystko to bez odrywania rąk od kierownicy.

Dodatkowo Blue&Me™ Nav to nawigacja i mapa z siatką dróg wybranych regionów Europy. Wszystko to w pamięci USB dołączonej do zestawu. System nawigacji można uruchomić komendą głosową, lub poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku.

Możesz wybrać cel swojej podróży, wprowadzając przyciskami na kierownicy początkowe litery adresu i wybrać jedną z propozycji wskazywanych przez system. Możesz też podać pełen adres za pomocą komend głosowych albo powiedzieć po prostu centrum. I nie ważne, czy jesteś w Warszawie, Poznaniu, Kielcach czy w Pile - system zawsze zaprowadzi Ciebie do centrum. Wszystkie informacje o kierunku jazdy, odległości oraz o odtwarzanej właśnie muzyce lub słuchanej stacji radiowej prezentowane są w języku polskim, na wyświetlaczu umieszczonym na desce rozdzielczej.

W trakcie nawigowania możesz dzwonić i słuchać muzyki ze źródła podłączonego do portu USB w samochodzie, możesz też słuchać radia. Wszystko to w sposób bezpieczny dla podróży. Możesz podróżować po całej Europie, Twój Dealer ma - w bardzo korzystnej cenie - mapy kolejnych rejonów i krajów w Europie. W skład każdego pakietu wchodzi pendrive z mapą oraz dodatkowa płyta CD z kopią mapy i programem instalacyjnym. Dzięki temu zestawowi możesz nagrać wszystkie posiadane mapy na swoja przenośną pamięć USB lub do odtwarzacza plików mp3.
   
 
 
PHU "AUTOCENTRUM - VICTORIA" SP. Z O.O.

LUBIN
ŚCINAWSKA 23
59-300 LUBIN
Tel.: (76) 7464350
e-mail

KONTAKT:

(76) 746 43 46 - księgowość

(76) 746 43 50 - salon

(76) 746 43 55 - ubezpieczenia, kredyty, leasingi

(76) 746 43 60 - części zamienne

(76) 746 43 70 - serwis

 

 
Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies