Fiat VICTORIA LUBIN Fiat VICTORIA LUBIN
   
Dostawcze  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


FINANSOWANIE


usługi

Fiat Bank - zawsze po drodze

Wybierz kredyt lub leasing najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Elastyczne finansowanie pojazdu możliwe jest dzięki współpracy w Grupie Fiat firm Fiat Bank i FGA Leasing. Korzystając ze wsparcia kapitałowego Grupy, firmy te zapewniają najwyższej jakości serwis finansowy.

Teraz możesz wybrać spośród rożnych typów finansowania: kredyt lub leasing w kilku opcjach. Z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach tradycyjnemu leasingowi nadaliśmy zupełnie nowe formy. Porównaj pakiety leasingowe FGA Leasing, sprawdź najlepszą ofertę. Możesz też zdecydować się na ofertę kredytową w Fiat Banku.

Atutem finansowania zakupu samochodu w Fiat Banku i FGA Leasing jest minimum formalności oraz uproszczone procedury kredytowe i leasingowe.

Fiat Bank jest częścią Grupy FIAT w Polsce. Dzięki ścisłej współpracy z Fiat Auto Poland oferuje produkty w pełni dopasowane do potrzeb Klientów.

Bank specjalizuje się w kredytowaniu nowych i używanych samochodów. Z kredytów skorzystało już ponad 360 tys. Klientów, spośród których wielu wraca, korzystając z kolejnego finansowania.

Fiat Bank niejednokrotnie został doceniony zarówno przez Klientów, jak i przez dziennikarzy finansowych.
W ofercie Banku znajduje się bardzo szeroki wachlarz promocji kredytowych, przygotowanych z myślą o różnych grupach Klientów. Wystarczy skalkulować, która z ofert jest najkorzystniejsza i można wyjechać z salonu nowym samochodem. Jest to możliwe, ponieważ w finansowaniu Fiat Banku minimalna wpłata własna już od 0% wartości kredytowanego samochodu. Dodatkowo Klient ma możliwość finansowania: ubezpieczenia spłaty kredytu Bezpieczny Kredyt, ubezpieczenia GAP, ubezpieczeń komunikacyjnych, wyposażenia dodatkowego samochodu, opłaty przygotowawczej i pakietu przeglądów okresowych.

FGA Leasing istnieje na polskim rynku od 1999 roku, czerpiąc wzorce z ponad stuletniej tradycji Grupy Fiat. Dzięki doświadczeniu i stałej pracy nad jakością świadczonych usług zaufało mu już ponad 20 tysięcy Klientów.

Indywidualne i elastyczne podejście oraz dotychczasowe doświadczenia umożliwiają spółce dostosowanie oferty do potrzeb każdego Klienta, uwzględniając specyfikę prowadzonej przez niego działalności. W FGA Leasing istnieje możliwość wliczenia ubezpieczenia samochodu AC/OC/NW ubezpieczeń spłaty leasingu Bezpieczny Kredyt oraz Ubezpieczenia GAP w miesięczne raty leasingowe. W każdym momencie trwania umowy Klient może przełożyć miesięczną spłatę raty leasingowej bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów - suma spłat i odsetek pozostaje na pierwotnym poziomie. Rata zostaje przesunięta na koniec okresu leasingowania. Możliwość elastycznej spłaty jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć większą kontrolę nad środkami płatniczymi.

 

Wszelkich informacji na temat kredytów i leasingów udziela:

Pani Marzena Dudek

numerem telefonu 76 746 43 55, kom. 607 385 740, e- mail marzena.dudek@acvictoria.pl

ZAPRASZAMY

pon-pt 9.00-17.00

   
 
 
PHU "AUTOCENTRUM - VICTORIA" SP. Z O.O.

LUBIN
ŚCINAWSKA 23
59-300 LUBIN
Tel.: (76) 7464350
e-mail

KONTAKT:

(76) 746 43 46 - księgowość

(76) 746 43 50 - salon

(76) 746 43 55 - ubezpieczenia, kredyty, leasingi

(76) 746 43 60 - części zamienne

(76) 746 43 70 - serwis

 

 
Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies