Fiat VICTORIA LUBIN Fiat VICTORIA LUBIN
   
Dostawcze  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Promocje

 

 
AKCESORIA


Akcesoria

Funkcjonalny styl, który od zawsze charakteryzuje modele Fiata, może zostać wzbogacony i wyniesiony na wyższy poziom dzięki oryginalnym akcesoriom dystrybuowanym przez Mopar®.
Oprócz zestawów przeznaczonych do poszczególnych modeli i serii specjalnych, dział posprzedaży ciągle poszukuje inteligentnych rozwiązań, które uczynią jeszcze przyjemniejszym codzienne życie za kierownicą naszego samochodu.

Nie tylko więc estetyka i możliwość personalizacji z zewnątrz, ale również szczególne zainteresowanie wobec tych, którzy z praktyczności uczynili sposób na życie.
Taka jest filozofia Fiata: Mopar® to wartość dodana. Od Qubo po Freemonta, poprzez 500-tkę L, każdy model ma swoją specjalną linię akcesoriów: nie pozostaje nic innego jak tylko dać się skusić!

Ekskluzywne akcesoria Mopar® do modelu Fiat 500L Trekking

„Niedawno w Mediolanie odbyła się prezentacja dla międzynarodowego grona dziennikarzy nowego Fiata 500L Trekking, najnowszego wcielenia 500-tki o uterenowionym wyglądzie, z podniesionym zawieszeniem i specjalnymi zderzakami z osłoną zabezpieczającą. Wszystko to zestawiono z inteligentnym napędem na przednie koła z technologią Traction+, która - wraz z oponami Mud&Snow „Snowflake” - poprawia właściwości jezdne samochodu na podłożu o niskiej przyczepności”.

 

 

 

 

 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies