Fiat VICTORIA LUBIN Fiat VICTORIA LUBIN
   
Dostawcze  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Promocje

 

 
ESSENTIAL CARE


Praktyczny Pakiet Serwisowy ESSENTIAL CARE dla samochodów marek z Grupy FCA.

Fiat Chrysler Automobiles wprowadza do swoich serwisów praktyczny Pakiet Serwisowy ESSENTIAL CARE Mopar Vehicle Protection przeznaczony dla samochodów od trzeciego roku eksploatacji. Pakiet ten obejmuje dwa przeglądy kontrolne sprawdzające pojazd pod kątem bezpieczeństwa oraz wygody eksploatacji i kosztuje tylko od 149 zł dla wszystkich marek i modeli aut należących do Grupy FCA. Dodatkowo, Klienci, którzy nabędą ochronę ESSENTIAL CARE, otrzymają atrakcyjne rabaty na zakup wybranych części oraz kupon na bezpłatną wymianę filtra kabinowego.
Mopar Vehicle Protection to jedyny program usług serwisowych wspierany przez Fiat Chrysler Automobiles. Gwarantuje on lepszą obsługę samochodów marek Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Lancia, Abarth oraz Jeep, zapewniając wykonanie wszelkich napraw w autoryzowanych stacjach obsługi w całej Europie, z użyciem oryginalnych części zamiennych, przez techników szkolonych według wymagań i standardów Koncernu. Przygotowany przez Mopar Vehicle Protection pakiet ESSENTIAL CARE powstał z myślą o zapewnieniu właścicielom aut pogwarancyjnych (od trzeciego roku eksploatacji) możliwości profesjonalnego sprawdzenia stanu bieżącego pojazdu w atrakcyjnej cenie. Kontrole weryfikujące działanie podstawowych układów i elementów przekładają się na bezpieczeństwo i komfort jazdy, a także pomagają pozytywnie przejść okresowe badania techniczne, bez narażania kierowców na stracony czas i nieplanowane koszty związane z niezaliczonym przeglądem.

Pakiet ESSENTIAL CARE obejmuje wykonanie dwóch przeglądów kontrolnych w okresie dwóch lat, w ramach których zostaną przeprowadzone następujące czynności:

 • kontrolę sprawności hamulców przednich,
 • kontrolę sprawności hamulców tylnych,
 • kontrolę sprawności hamulca ręcznego,
 • kontrolę zawieszenia,
 • sprawdzenie działania układu klimatyzacji i stanu filtra,
 • kontrolę pasków napędowych osprzętu silnika,
 • kontrolę działania świateł i kierunkowskazów,
 • kontrolę skuteczności wycieraczek i spryskiwaczy szyb,
 • sprawdzenie jakości płynu hamulcowego (zawartość wody) i kontrola poziomu,
 • sprawdzenie jakości płynu chłodniczego (temp. zamarzania) i kontrola poziomu,
 • kontrolę poziomu oleju silnikowego i płynu wspomagania,
 • kontrolę stanu akumulatora,
 • sprawdzenie zużycia opon i ciśnienia,
 • kontrolę terminów przeglądów i badania okresowego.

W razie pojawienia się potrzeby wymiany poszczególnych podzespołów Klient może skorzystać z atrakcyjnych rabatów: 15-procentowej zniżki na zakup filtra oleju i paliwa, amortyzatorów, klocków i szczęk hamulcowych, sprzęgła i filtra przeciwpyłkowego klimatyzacji, a także z 10-procentowego rabatu na pióra wycieraczek i akcesoria oraz 5-procentowego na opony i od 5 procent na akumulatory. Ponadto, na życzenie Klient otrzyma gratis usługę wymiany filtra przeciwpyłkowego.

Pakiet ESSENTIAL CARE Mopar Vehicle Protection to rozwiązanie korzystne dla właścicieli aut pogwarancyjnych marek z Grupy FCA, niezwykle przydatne zarówno przed zbliżającym się terminem okresowego badania technicznego, jak i przed planowanymi okresami wzmożonej eksploatacji samochodu. Przeprowadzane w ramach pakietu kontrole pomogą kierowcy utrzymać pojazd w jak najlepszym stanie, przy zachowaniu maksymalnych oszczędności. Z pakietu można skorzystać w stacjach serwisowych na terenie całego kraju, zaś przy sprzedaży auta pakiet przechodzi na kolejnego właściciela.

Szczegółowa oferta dostępna u autoryzowanych dealerów i na stronach poszczególnych marek: www.fiat.pl, www.alfaromeo.pl, www.lancia.pl, www.fiatprofessional.pl, www.abarth.pl, www.jeep.pl oraz na stronie korporacyjnej www.mopar.eu

 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies