Fiat VICTORIA LUBIN Fiat VICTORIA LUBIN
   
Dostawcze  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Promocje

 

 
MOPAR LEPSZA OPIEKA DLA TWOJEGO FIATA


Mopar®

​MORE CARE FOR YOUR CAR

Mopar® to marka odniesienia, jeśli chodzi o usługi, obsługę klienta, oryginalne części zamienne i akcesoria do samochodów marek koncernu Fiat Chrysler Automobiles.

​W perspektywie globalnej Mopar® stanowi wyjątkową strukturę, o której świadczą naprawdę znaczące liczby: firma może poszczycić się działalnością dystrybucyjną w ponad 120 krajach oraz katalogiem części zamiennych i akcesoriów z liczbą ponad 500.000 komponentów. Misją marki Mopar® jest zapewnianie wszystkim klientom Fiata przyjemnych doświadczeń związanych z posiadaniem samochodu przez cały okres jego eksploatacji, przekazując im swoją wiedzę i świadcząc najlepsze usługi posprzedażne. Mopar®, opiekuje się” samochodami od momentu, w którym opuszczają one salon, gwarantując klientowi usługi serwisowe na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii oraz innowacyjnych, oryginalnych i o wysokiej jakości produktów. 

Dzięki Mopar® Vehicle Protection, można zaplanować czynności z zakresu przeglądu okresowego we własnym samochodzie marki Fiat.
Oprócz tej usługi istnieje możliwość wydłużenia gwarancji na usterki mechaniczne, elektryczne i elektroniczne do maksymalnie pięciu lat, uwzględniając okres dwóch lat gwarancji fabrycznej. Cel jest taki, aby oferować klientom zawsze przyjemne doświadczenia z jazdy bez żadnych zmartwień, możliwie jak najbardziej z dala od ryzyka jakichkolwiek usterek.
Kontrole sezonowe, możliwe do nabycia pojedynczo lub w pakietach, są dodatkowym uzupełnieniem oferty Mopar® Vehicle Protection, a pozwalają one klientowi na prowadzenie samochodu, który jest zawsze w doskonałej formie, bezpieczny i sprawny.

 

 

 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies